Projekty Emmy

Emma jako Bella
Opis: Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie.
Status: zakończony
Premiera: 17. marca 2017

Emma jako Mae Holland
Opis: Mae Holland otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
Status: zakończony
Premiera: 19. maja 2017

Emma jako Kelsea Glynn & producentka filmu
Opis: Akcja rozgrywa się 300 lat po tym, jak katastrofa ekologiczna zniszczyła Ziemię. Władzę nad światem sprawuje zła Czerwona Królowa.
Status: pre-produkcja
Premiera: ????

Klub Emmy

Klub Emmy
(Kliknij w obrazek, aby przejść do klubu.)

Our Shared Shelf

W styczniu Emma założyła książkowy klub feministów - Our Shared Shelf (Nasza wspólna półka). Co 2 miesiące aktorka ogłasza jaką książkę będą czytać ona i członkowie klubu. Po przeczytaniu wszyscy uczestnicy dyskutują na temat książki. Książka na lipiec/sierpień to The Beauty Myth autorstwa Naomi Wolf.

poniedziałek, 21 września 2015

1484. Wywiady

Emma o "Pięknej i Bestii":


O karierze, filmie "Regresja" i mamie:

Była pewna swej decyzji już na starcie. Jedna doba wystarczyła, by przyjąć rolę Angeli, jednej z bohaterek jej najnowszego filmu.
Moje decyzje odnośnie filmów są zazwyczaj szybkie i instynktowne.” – Angela była dla niej mroczną i ciężką do zagrania postacią. Charakterem, za który jest bardzo wdzięczna. -„Dzięki zagraniu tej roli czuję się pewniejszą siebie i lepszą aktorką.
Watson twierdzi, że Angela to kolejny krok naprzód w jej karierze, który dokonała dzięki wsparciu Amenábar’a.
„Alejandro to osoba, której można ufać. Kreuje atmosferę, w której łatwo było mi wczuć się w rolę.  Wiedziałam, że będzie mnie wspierał i chronił. Jest niesamowicie inteligentny i chciałam się od niego uczyć. Kocham reżyserów, szaleńczo pasjonujących się swoją pracą, którzy angażują się w każdy aspekt filmu, reżyserowanie, pisanie i produkcję, takich, którzy mają specyficzne wyobrażenie tego, co chcą osiągnąć i umieją sprawić, by moja rola, dla aktorki była łatwiejsza do wykonania. Alejandro jest jednym z nich.
Czy jesteśmy w stanie kontrolować nasz umysł, czy to umysł kontroluje nas samych? Nasze umysły są niezwykle odporne na manipulację, musisz ostrożnie wybierać osoby, których do niego wpuszczasz.” – ostrzega Watson.
Jej postać lawiruje w granicach wody święconej, religii i ludzkości. Pierwsze pojęcia zawsze fascynowały aktorkę, która zwierza się, że dorastała w nie do końca religijnej rodzinie. Zapewnia jednak, że szanuje „tradycje, obrzędy i wartości cenione przez społeczeństwo, w którym żyje”. Nie lubi jednak obsesyjnych fanatyków wiary, którzy zostali przedstawieni w filmie.
Przygotowując się do roli, Watson brała pod uwagę rady mamy „Posiada tytuł magistra psychologii i doskonale rozumie metody i terapie.” zdradziła Emma, dodając, że edukacja matki pozwoliła jej lepiej zaakceptować i zrozumieć religię.”
„Za każdym razem, kiedy gram nową rolę, muszę udowadniać, że potrafię być dobra, zła, odważna lub niewinna. Muszę pokazać ludziom to, co potrafię.”
Mówiąc to zaznacza, że nie czuje się źle, że wylądowała w branży filmowej pomimo przeszkód, które stanęły na jej drodze. – „To nie było łatwe. Czasami zadawałam sobie pytanie, czy trafiłam do właściwego sektora. Wielokrotnie walczyłam sama ze sobą, żeby pójść naprzód.
Obecnie nie ma żadnych wątpliwości, znalazła złoty środek na aktorstwo i życie prywatne, które wiodą inne osoby w jej wieku. – „To interesujące grac innych ludzi, ale najważniejsze, by mieć swoje własne zdanie. To dla mnie niezwykle ważne, by mówić i żyć własnym życiem, posiadając balans między tym, kogo gram, a tym, kim jestem.

(Tłumaczenie emmawatson.pl)

Źródło: emmawatsonbelgium.blogspot.be

11 komentarzy:

 1. teraz z boku Twojego bloga dopiero wyczytałam, że ona jest tylko o 4 lata starsza ode mnie :-)

  weronikarudnicka.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy wywiad.

  U mnie http://demi-lovatooo.blog.pl/ NN zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 3. czekam na filmy. nn http://den-radcliffe.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 4. Wywiad super
  PS: Ewa odebrała nagrodę Kobieta Roku Glamour 2015-więcej w NN
  www.ewa-singer.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie ze jest zadowolona z ról:D
  NN na http://katyperrypolska.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatnio Emma wybiera świetne rolę. Na http://jlo-poland.blogspot.com/ NN

  OdpowiedzUsuń
 7. Wolę czytać niż oglądać, super, że o tym pomyślałaś :-)

  weronikarudnicka.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Vanessa na zakupach w Planet Blue-więcej w NN
  www.vanessa-actress.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Zdjęcia zza kulis sesji zdjęciowej na płytę+okładka Glamour z Ewą-więcej w NN
  www.ewa-singer.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do wyrażenia swojej opinii. :)

© Agata | WioskaSzablonówTechnologia blogger. metindemiralay malihu crazystylelove Google for flaticon