Projekty Emmy

Emma jako Bella
Opis: Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie.
Status: zakończony
Premiera: 17. marca 2017

Emma jako Mae Holland
Opis: Mae Holland otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
Status: zakończony
Premiera: 19. maja 2017

Emma jako Kelsea Glynn & producentka filmu
Opis: Akcja rozgrywa się 300 lat po tym, jak katastrofa ekologiczna zniszczyła Ziemię. Władzę nad światem sprawuje zła Czerwona Królowa.
Status: pre-produkcja
Premiera: ????

Klub Emmy

Klub Emmy
(Kliknij w obrazek, aby przejść do klubu.)

Our Shared Shelf

W styczniu Emma założyła książkowy klub feministów - Our Shared Shelf (Nasza wspólna półka). Co 2 miesiące aktorka ogłasza jaką książkę będą czytać ona i członkowie klubu. Po przeczytaniu wszyscy uczestnicy dyskutują na temat książki. Książka na lipiec/sierpień to The Beauty Myth autorstwa Naomi Wolf.

sobota, 5 grudnia 2015

1577. Fragmenty wywiadu dla magazynu Porter


"Teraz kiedy mam 25. lat po raz pierwszy w życiu czuję, że mam poczucie własnej siebie, że jest mi wygodnie ze sobą. I rzeczywiście mam sporo spraw, o których chcę powiedzieć, chcę być jak najbardziej autentyczną wersją siebie."

"Nie chcę być tam, gdzie jest duży podział między społeczeństwem a osobami prywatnymi. To zdecydowanie trudniejsza droga do twardego stąpania po ziemi, ale bez wątpienia, ostatecznie najbardziej satysfakcjonująca."

"To brzmi jak coś śmiesznego, ale bardzo interesuję się tym co prawdziwe, w poszukiwaniu sposobu jak być niechlujną, niepewną, pełną wad i jednocześnie niesamowitą, wspaniałą, najpełniejszą wersją siebie, chcę żeby to wszystko było ukryte w jednej osobie. Podczas oglądania pracy kogoś takiego jak aktorka Emma Thompson, można poczuć coś prawdziwego, i ja właśnie dążę do tego."

"Kiedy byłam młodsza, pamiętam jak mówiłam, że bez bólu, nie ma zysku, ale ostatnio chcę być odporna na to, co sprawia mi przeraźliwe zimno albo na to, w co nie mogę wchodzić, bo się coś zmieniło."


"Ja chcę czuć się wspaniale, wygodnie, seksownie, silnie i pięknie, a jeśli dla ciebie to jest niewygodne, to nie rób tego."

"To jest takie smutne, jeśli chcesz wrócić do domu tylko, dlatego że trzeba odpocząć. Idąc dalej, to niesamowite uczucie, kiedy jestem traktowana priorytetowo."

"Nie zachęcałam do korzystania ze słowa "feminizm", bo ludzie czuli, że to było odstręczeniem i oddzieleniem, uważali, że to była cała idea tej wypowiedzi (wypowiedź Emmy na forum ONZ w 2014 r.), która objęła tak wielu ludzi, jak to możliwe."

"Myślałam długo, ciężko i ostatecznie uznałam, że to było to, co trzeba było zrobić. Jeśli kobiety są przerażone używaniem słowa feminizm, to jak na ziemi mają znaleźć się ludzie, którzy zaczną go używać?"

"Myślę, że używanie mody jako środka wyrazu jest genialne."

"Jednym ze sposobów, dla których stałam się Ambasadorem Dobrej Woli ONZ Kobiety, było to, że interesuję się modą sprawiedliwego handlu, ponieważ tak wiele kobiet projektuje i robi ubrania, które my nosimy, a to jest przede wszystkim forma pracy tych kobiet, które są dotknięte przez nasze decyzje, tak więc moda jest kwestią feministyczną."

O przeprowadzce do USA w związku ze studiami na Uniwersytecie Brown:

"Jestem bardzo zadowolona, zrobiłam to co najlepsze, zrobiłam co mogłam zrobić, stawiając się tam. Dało mi to schronienie, tę przestrzeń mogłam negocjować dla siebie, to był czas, żeby dowiedzieć się kim jestem. Spędziłam ponad połowę mojego życia na udawaniu kogoś innego. Podczas gdy moi rówieśnicy gubili swoje włosy, pojmując to kim są, ja zastanawiałam się kim była Hermiona i jak najlepiej ją przedstawić. Nauczyłam się tak wielu ważnych rzeczy."

O swoich radach dla młodych kobiet:

"Usiądź z dyskomfortem. Nie uciekaj od niego. Oprzyj się na nim, nie śpiesz się. Tak wielu ludzi odskakuje od niego, tylko dlatego, że nie może znieść dyskomfortu związanego z niewiedzą."

Źródło: watsonuncensored.blogspot.com

9 komentarzy:

 1. Ewa oficjalnie na Instagramie- więcej w NN
  www.ewa-singer.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Vanessa na premierze serialu The Shannara Chronicles- więcej w NN
  www.vanessa-actress.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy wywiad. Zapraszam do mnie.

  http://spicetki.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny wywiad! :)
  http://pocomiwiecejx3.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe rady od Emmy :D
  NN na http://katyperrypolska.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy wywiad od Emmy! :D
  http://zyciejestmuzykaaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię jak opowiada o studiach. Niewielu jest w końcu popularnych aktorów/aktorek, kórzy postanowili zmierzyć się z tym bedąc u szczytu kariery.

  Nowa recenzja na http://the-rockferry.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Emma udzieliła świetnych rad. .

  U mnie http://demi-lovatooo.blog.pl/ NN zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawi mnie, jak bardzo rola Hermiony wpłynęła na jej prawdziwe usposobienie. Może gdyby zagrała bardziej "niegrzeczną" postać, nie zdecydowałaby się na studia?
  Bardzo trafiła do mnie jej wypowiedź o zimnie.
  Pozdrawiam. Ciepło.

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do wyrażenia swojej opinii. :)

© Agata | WioskaSzablonówTechnologia blogger. metindemiralay malihu crazystylelove Google for flaticon