Projekty Emmy

Emma jako Bella
Opis: Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie.
Status: zakończony
Premiera: 17. marca 2017

Emma jako Mae Holland
Opis: Mae Holland otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
Status: zakończony
Premiera: 19. maja 2017

Emma jako Kelsea Glynn & producentka filmu
Opis: Akcja rozgrywa się 300 lat po tym, jak katastrofa ekologiczna zniszczyła Ziemię. Władzę nad światem sprawuje zła Czerwona Królowa.
Status: pre-produkcja
Premiera: ????

Klub Emmy

Klub Emmy
(Kliknij w obrazek, aby przejść do klubu.)

Our Shared Shelf

W styczniu Emma założyła książkowy klub feministów - Our Shared Shelf (Nasza wspólna półka). Co 2 miesiące aktorka ogłasza jaką książkę będą czytać ona i członkowie klubu. Po przeczytaniu wszyscy uczestnicy dyskutują na temat książki. Książka na lipiec/sierpień to The Beauty Myth autorstwa Naomi Wolf.

piątek, 15 stycznia 2016

1603. Wzmianki w mediachPodczas rozdania Złotych Globów (10.01) aktorka Sophia Bush w jednym z wywiadów mówiła o książkowym klubie, który założyła Emma:To zawsze mnie ekscytuje, kiedy znajduję w tej branży podobnie myślące kobiety, które pracują po to, aby zwiększyć pozycję kobiet. Myślę, że Emma jest pionierem w szczególności - jest młoda i tak pasjonująca, i to właśnie mnie ekscytuje, to że istnieją inne kobiety, które są bardzo ożywione. Wszyscy zaczęliśmy rozmawiać na Twitterze i ja przez chwilę pomyślałam: Mówię do Emmy Watson i mojego przyjaciela Abby'ego Wambacha, zaczynamy książkowy klub feministów i to jest szalone. To mnie ekscytuje, to że coś takiego dzieje się wokół lepszego traktowania kobiet. Tak powinno być. Wiele osób już dołączyło do klubu i zaczęło czytać, także Gloria Steinem (dziennikarka, feministka) jest tym podekscytowana. To dość zwariowane zdanie, które kiedykolwiek wyszło z moich ust.

Aktor Roberto Aguire o Emmie w wywiadzie dla Teen Vogue:

Emma i ja byliśmy bardzo bliskimi przyjaciółmi od lat, więc wiem jak funkcjonowało jej wnętrze umysłu zanim rozpoczęła kampanię HeForShe. Jest to piękna rzecz jaką dała światu. Myślę, że ten pomysł z feminizmem nie ruchem tylko dla kobiet. Myślę, że ludzie mają ogromną odpowiedzialność za kobiety uprawnione i równe prawa. Sądzę, że to wielka rzecz, którą Emma była w stanie stworzyć.

Cała wypowiedź TUTAJ.


Emma jedną z najbardziej dochodowych aktorek

Emma znalazła się na 27. miejscu w rankingu Najbardziej Dochodowych Aktorów/Aktorek.
14. filmów, w których grała Emma składa się na ponad 2,6 miliardów dolarów, ostatni film z serii "Harry Potter" jest jej najbardziej dochodowym filmem.Corinne Foxx (córka aktora Jamiego Foxxa) podziwia Emmę

Zawsze podziwiałam aktorki, które za priorytet stawiają sobie naukę. Natalie Portman, Emma Watson i Rashidę Jones są dużymi inspiracjami.

Źródło: watsonuncensored.blogspot.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do wyrażenia swojej opinii. :)

© Agata | WioskaSzablonówTechnologia blogger. metindemiralay malihu crazystylelove Google for flaticon