Projekty Emmy

Emma jako Bella
Opis: Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie.
Status: zakończony
Premiera: 17. marca 2017

Emma jako Mae Holland
Opis: Mae Holland otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
Status: zakończony
Premiera: 19. maja 2017

Emma jako Kelsea Glynn & producentka filmu
Opis: Akcja rozgrywa się 300 lat po tym, jak katastrofa ekologiczna zniszczyła Ziemię. Władzę nad światem sprawuje zła Czerwona Królowa.
Status: pre-produkcja
Premiera: ????

Klub Emmy

Klub Emmy
(Kliknij w obrazek, aby przejść do klubu.)

Our Shared Shelf

W styczniu Emma założyła książkowy klub feministów - Our Shared Shelf (Nasza wspólna półka). Co 2 miesiące aktorka ogłasza jaką książkę będą czytać ona i członkowie klubu. Po przeczytaniu wszyscy uczestnicy dyskutują na temat książki. Książka na lipiec/sierpień to The Beauty Myth autorstwa Naomi Wolf.

niedziela, 31 stycznia 2016

1624. Rupert Grint o całowaniu Emmy
 Emma (Hermiona) i Rupert (Ron) wychowali się razem na planie filmowym serii "Harry Potter", przebywali tam prawie przez cały czas, więc nic dziwnego, że zagranie sceny pocałunku było dla nich niezręczne.

"Nigdy nie wspominam tej sceny" - powiedział aktor grający Rona.

"Znam Emmę od kiedy miała 9. lat i nasze relacje zawsze były na zasadzie brat - siostra" - wyjaśnia. "Czułem się bardzo surrealistycznie. Mam wspomnienie jej twarzy zbliżającej się coraz bliżej i bliżej. Naprawdę nie pamiętam nic poza tym."

Zapytany, czy mógłby zrobić coś inaczej w słynnej scenie, odpowiedział: "Jedno ujęcie by wystarczyło. To był taki ogromny moment i było tak wiele oczekiwań. Tak naprawdę spora presja wiązała się z sceną."


Źródło: watsonuncensored.blogspot.com

2 komentarze:

  1. Fakt, trudno byłoby pocałować siostrę czy brata... Wcale się im nie dziwię. Czasami z takich przyjaźni wychodzą miłości, czasem wprost przeciwnie. Z jakiegoś powodu wypowiedź Grinta mnie rozśmieszyła. On cały był taki niezręczny W Harrym Potterze i kiedy wyobrażam sobie, jak to mówi... heh.

    OdpowiedzUsuń
  2. Słyszałam, że podobno w jednym z wywiadów Rupert powiedział,że Emma słabo całuje. Jednak tą scenę wspomniał

    OdpowiedzUsuń

Zachęcam do wyrażenia swojej opinii. :)

© Agata | WioskaSzablonówTechnologia blogger. metindemiralay malihu crazystylelove Google for flaticon