Projekty Emmy

Emma jako Bella
Opis: Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie.
Status: zakończony
Premiera: 17. marca 2017

Emma jako Mae Holland
Opis: Mae Holland otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
Status: zakończony
Premiera: 19. maja 2017

Emma jako Kelsea Glynn & producentka filmu
Opis: Akcja rozgrywa się 300 lat po tym, jak katastrofa ekologiczna zniszczyła Ziemię. Władzę nad światem sprawuje zła Czerwona Królowa.
Status: pre-produkcja
Premiera: ????

Klub Emmy

Klub Emmy
(Kliknij w obrazek, aby przejść do klubu.)

Our Shared Shelf

W styczniu Emma założyła książkowy klub feministów - Our Shared Shelf (Nasza wspólna półka). Co 2 miesiące aktorka ogłasza jaką książkę będą czytać ona i członkowie klubu. Po przeczytaniu wszyscy uczestnicy dyskutują na temat książki. Książka na lipiec/sierpień to The Beauty Myth autorstwa Naomi Wolf.

czwartek, 29 grudnia 2016

1876. "Królowa Tearlingu" wciąż bez daty premiery


W nowym wywiadzie autorka trylogii książek o księżniczce Kelsie Glynn, Erika Johansen wspomniała,  że producenci (w tym Emma) nie planowali jeszcze daty wydania filmu.

Na ile prawdziwe są plotki o filmowej adaptacji Królowej Tearlingu z Emmą Watson jako Kelseą? Jeśli to prawda, czy jest znana wstępna data wydania filmu?

Kiedy Królowa Tearlingu została opublikowana Emma Watson, David Heyman i Warner Bros. nabyli prawa do filmu, ale nie ma daty wydania filmu.


Cały wywiad TUTAJ.

Jeśli jesteście zainteresowani przeczytaniem trylogii to zapraszam tutaj: CZEŚĆ 1, CZĘŚĆ 2, CZĘŚĆ 3 (na razie nie ma jeszcze w wersji po polsku).


Źródło: watsonuncensored.blogspot.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do wyrażenia swojej opinii. :)

© Agata | WioskaSzablonówTechnologia blogger. metindemiralay malihu crazystylelove Google for flaticon