Projekty Emmy

Emma jako Bella
Opis: Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie.
Status: zakończony
Premiera: 17. marca 2017

Emma jako Mae Holland
Opis: Mae Holland otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
Status: zakończony
Premiera: 19. maja 2017

Emma jako Kelsea Glynn & producentka filmu
Opis: Akcja rozgrywa się 300 lat po tym, jak katastrofa ekologiczna zniszczyła Ziemię. Władzę nad światem sprawuje zła Czerwona Królowa.
Status: pre-produkcja
Premiera: ????

Klub Emmy

Klub Emmy
(Kliknij w obrazek, aby przejść do klubu.)

Our Shared Shelf

W styczniu Emma założyła książkowy klub feministów - Our Shared Shelf (Nasza wspólna półka). Co 2 miesiące aktorka ogłasza jaką książkę będą czytać ona i członkowie klubu. Po przeczytaniu wszyscy uczestnicy dyskutują na temat książki. Książka na lipiec/sierpień to The Beauty Myth autorstwa Naomi Wolf.

sobota, 7 stycznia 2017

1888. Emma nawet na planie walczyła o równość płci!


Emma Watson znana jest z walki o prawa kobiet. Jak się teraz okazuje, aktorka na planie najnowszego filmu Disneya Piękna i Bestia, mocno podkreślała swoje stanowisko i nawet odmówiła twórcom produkcji zrobienia jednej rzeczy! Jakiej?


Piękna i Bestia to nowa adaptacja bajki Disneya z Emmą Watson w roli głównej. Brytyjska aktorka znana przede wszystkim jako Hermiona z filmów o Harrym Potterze, wcieli się w piękną Bellę, która trafia do zamku Bestii, aby uratować więzionego ojca.
Na kilka miesięcy przed premierą, na jaw wychodzą kulisy pracy aktorów na planie produkcji, w tym Emmy Watson znanej również ze swojego zaangażowania w walkę o równouprawnienie kobiet i mężczyzn na świecie. Jak się okazuje aktorka nawet podczas pracy nad "Piękną i Bestią" mocno podkreślała swoje stanowisko i odmówiła twórcom produkcji noszenia gorsetu, tłumacząc, że w poprzednich stuleciach stanowiły one naruszenie kobiecej wolności, ich uciemiężenie oraz bierną rolę w społeczeństwie.
Piękna i Bestia trafi do kin już 17 marca 2017 roku. Obok Emmy Watson wystąpią w nim również: Dana Stevensa, który wcieli się w postać Bestii, a także Luke’a Evansa, Ewana McGregora, Emmę Thompson oraz Iana McKellana. Za reżyserię filmu odpowiada Bill Condon.
Źródło: telemagazyn.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do wyrażenia swojej opinii. :)

© Agata | WioskaSzablonówTechnologia blogger. metindemiralay malihu crazystylelove Google for flaticon