Projekty Emmy

Emma jako Bella
Opis: Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie.
Status: zakończony
Premiera: 17. marca 2017

Emma jako Mae Holland
Opis: Mae Holland otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
Status: zakończony
Premiera: 19. maja 2017

Emma jako Kelsea Glynn & producentka filmu
Opis: Akcja rozgrywa się 300 lat po tym, jak katastrofa ekologiczna zniszczyła Ziemię. Władzę nad światem sprawuje zła Czerwona Królowa.
Status: pre-produkcja
Premiera: ????

Klub Emmy

Klub Emmy
(Kliknij w obrazek, aby przejść do klubu.)

Our Shared Shelf

W styczniu Emma założyła książkowy klub feministów - Our Shared Shelf (Nasza wspólna półka). Co 2 miesiące aktorka ogłasza jaką książkę będą czytać ona i członkowie klubu. Po przeczytaniu wszyscy uczestnicy dyskutują na temat książki. Książka na lipiec/sierpień to The Beauty Myth autorstwa Naomi Wolf.

sobota, 11 lutego 2017

1921. Ruszyła przedsprzedaż biletów na "Piękną i Bestię"!

Jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku wejdzie do polskich kin 17 marca, wczoraj (10. lutego) ruszyła przedsprzedaż biletów. 


W USA na sześć tygodni przed oficjalnym otwarciem setki  seansów na najnowszy film Disneya "Piękna i Bestia" zostały już wyprzedane i to na poziomie dorównującym filmom o superbohaterach! Na Fandango – jednym z największych serwisów dystrybuujących bilety – "Piękna i Bestia" zbliżyła się w liczbie sprzedanych wejściówek do pułapu zarezerwowanego jedynie dla blockbusterów takich jak "Avengers". 
Z pewnością jest to zasługą rewelacyjnych materiałów do filmu, za sprawą których wytworzył się ogromny szum wśród kinomanów w każdym wieku. Już pierwszy filmowy klip z Emmą Watson w olśniewającej żółtej sukni  zachwycił wielbicieli talentu młodziutkiej aktorki. Jednym słowem szykuje się wielki hit. 

Znana fabuła i uwielbiane przez widzów postacie ożyją w olśniewającej fabularnej adaptacji animowanego klasyka "Piękna i Bestia" z fenomenalną gwiazdorską obsadą z udziałem m.in. Emmy WatsonKevina Kline’aEwana McGregoraIana McKellena i Emmy ThompsonŹródło: filmweb.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do wyrażenia swojej opinii. :)

© Agata | WioskaSzablonówTechnologia blogger. metindemiralay malihu crazystylelove Google for flaticon