Projekty Emmy

Emma jako Bella
Opis: Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie.
Status: zakończony
Premiera: 17. marca 2017

Emma jako Mae Holland
Opis: Mae Holland otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
Status: zakończony
Premiera: 19. maja 2017

Emma jako Kelsea Glynn & producentka filmu
Opis: Akcja rozgrywa się 300 lat po tym, jak katastrofa ekologiczna zniszczyła Ziemię. Władzę nad światem sprawuje zła Czerwona Królowa.
Status: pre-produkcja
Premiera: ????

Klub Emmy

Klub Emmy
(Kliknij w obrazek, aby przejść do klubu.)

Our Shared Shelf

W styczniu Emma założyła książkowy klub feministów - Our Shared Shelf (Nasza wspólna półka). Co 2 miesiące aktorka ogłasza jaką książkę będą czytać ona i członkowie klubu. Po przeczytaniu wszyscy uczestnicy dyskutują na temat książki. Książka na lipiec/sierpień to The Beauty Myth autorstwa Naomi Wolf.

niedziela, 12 lutego 2017

1924. Lalka z twarzą Emmy przeszła lifting! Jest o niebo lepiej!


Emma Watson zagra w odświeżonej wersji filmu Piękna i Bestia. W Polsce obraz ten będziemy mogli oglądać od 17 marca. Jednak produkcja gadżetów promujących film ruszyła już jakiś czas temu. Jednym z nich jest lalka, która miała przypominać Emmę Watson. No właśnie, miała. Jej pierwsza wersja przypominała bardziej Justina Biebera. Tak przynajmniej twierdzą Ci bardziej złośliwi internauci ;) Zobaczcie sami:
Producenci filmu chyba sami zauważyli, że nie do końca trafili z twarzą Emmy Watson i postanowili wysłać lalkę na operację plastyczną. Lifting pomógł. I to bardzo. Najnowsza wersja lalki naprawdę robi wrażenie. Oto jej zdjęcia: 


Źródło: hotplota.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do wyrażenia swojej opinii. :)

© Agata | WioskaSzablonówTechnologia blogger. metindemiralay malihu crazystylelove Google for flaticon