Projekty Emmy

Emma jako Bella
Opis: Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie.
Status: zakończony
Premiera: 17. marca 2017

Emma jako Mae Holland
Opis: Mae Holland otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
Status: zakończony
Premiera: 19. maja 2017

Emma jako Kelsea Glynn & producentka filmu
Opis: Akcja rozgrywa się 300 lat po tym, jak katastrofa ekologiczna zniszczyła Ziemię. Władzę nad światem sprawuje zła Czerwona Królowa.
Status: pre-produkcja
Premiera: ????

Klub Emmy

Klub Emmy
(Kliknij w obrazek, aby przejść do klubu.)

Our Shared Shelf

W styczniu Emma założyła książkowy klub feministów - Our Shared Shelf (Nasza wspólna półka). Co 2 miesiące aktorka ogłasza jaką książkę będą czytać ona i członkowie klubu. Po przeczytaniu wszyscy uczestnicy dyskutują na temat książki. Książka na lipiec/sierpień to The Beauty Myth autorstwa Naomi Wolf.

niedziela, 12 lutego 2017

1925. Bella jest lepszym wzorem niż Kopciuszek? Tak twierdzi Emma Watson


Emma Watson odrzuciła tytułową rolę w filmie Kopciuszek, bo uznała, że bohaterka jest złym przykładem dla młodych kobiet. Brytyjska aktorka nie miała takich wątpliwości, gdy zaoferowano jej rolę Belli w ekranizacji baśni Piękna i Bestia. Brytyjska aktorka Emma Watson przyznała ostatnio, że odrzuciła rolę Kopciuszka, którą zaproponował jej reżyser Kenneth Branagh. Powód? Kopciuszek zdaniem Watson jest słabym przykładem dla młodych dziewcząt. Ostatecznie rolę przyjęła znana z serialu Downton Abbey Lily James. Emma Watson w rozmowie z dziennikarzem magazynu Total Film przyznała, że rola Belli znacznie bardziej przypadła jej do gustu bo jest odważna, kreatywna i nie czeka biernie na księcia. Bella z Pięknej i Bestii jest zdaniem aktorki także bardziej otwarta i czuła.

Specjalnie da Brytyjki zmieniono także fabułę filmu, by oddawała bardziej feministyczne poglądy Watson. Film wchodzi na ekrany w marcu 2017. Emmie Watson partnerują m.in. Dan Stevens, Luke Evans, Ewan McGregor, Kevin Kline i Emma Thompson.


Źródło: www.dziennikbaltycki.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do wyrażenia swojej opinii. :)

© Agata | WioskaSzablonówTechnologia blogger. metindemiralay malihu crazystylelove Google for flaticon