Projekty Emmy

Emma jako Bella
Opis: Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie.
Status: zakończony
Premiera: 17. marca 2017

Emma jako Mae Holland
Opis: Mae Holland otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
Status: zakończony
Premiera: 19. maja 2017

Emma jako Kelsea Glynn & producentka filmu
Opis: Akcja rozgrywa się 300 lat po tym, jak katastrofa ekologiczna zniszczyła Ziemię. Władzę nad światem sprawuje zła Czerwona Królowa.
Status: pre-produkcja
Premiera: ????

Klub Emmy

Klub Emmy
(Kliknij w obrazek, aby przejść do klubu.)

Our Shared Shelf

W styczniu Emma założyła książkowy klub feministów - Our Shared Shelf (Nasza wspólna półka). Co 2 miesiące aktorka ogłasza jaką książkę będą czytać ona i członkowie klubu. Po przeczytaniu wszyscy uczestnicy dyskutują na temat książki. Książka na lipiec/sierpień to The Beauty Myth autorstwa Naomi Wolf.

niedziela, 5 marca 2017

1981. Emma Watson odmawia fanom wspólnych zdjęć! Dlaczego? Coś w tym jest…


Gwiazda nadchodzącego film Piękna i Bestia, Emma Watson przyznała, że nie robi sobie zdjęć z fanami. Ma jednak ku temu całkiem racjonalne powody:
Dla mnie to kwestia posiadania życia lub nie. Jeśli ktoś robi mi zdjęcie i wrzuca je do internetu, w ciągu dwóch sekund tworzy informację o tym, gdzie jestem, z dokładnością 10 metrów. Wszyscy mogą nagle zobaczyć z kim przebywam i co mam na sobie. Nie mogę udzielać takich informacji. Mówię: mogę z tobą usiąść i odpowiedzieć na każde pytanie o Harry’ego Pottera, ale nie zrobimy zdjęcia.” - mówi.

Co jednak, gdy komuś NAPRAWDĘ zależy?
Muszę ostrożnie wybierać moment kontaktu. Co, gdy jestem obserwowaną celebrytką, która może zrobić komuś tydzień? Przykładowo, nie odmawiam dzieciom.” - zdradza Emma Watson.
Emma Watson nigdy nie opowiada też o swoim życiu prywatnym. Wszystko dlatego, by nie prowokować plotek na swój temat.
Muszę być konsekwentna. Nie mogę opowiadać w wywiadzie o moim chłopaku i oczekiwać, że paparazzi nie będą robić mi zdjęć wokół domu. Nie można mieć dwóch rzeczy naraz.
Co sądzicie o jej sposobach na zachowanie „normalnego życia”?
 
Źródło: hotplota.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do wyrażenia swojej opinii. :)

© Agata | WioskaSzablonówTechnologia blogger. metindemiralay malihu crazystylelove Google for flaticon