Projekty Emmy

Emma jako Bella
Opis: Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie.
Status: zakończony
Premiera: 17. marca 2017

Emma jako Mae Holland
Opis: Mae Holland otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
Status: zakończony
Premiera: 19. maja 2017

Emma jako Kelsea Glynn & producentka filmu
Opis: Akcja rozgrywa się 300 lat po tym, jak katastrofa ekologiczna zniszczyła Ziemię. Władzę nad światem sprawuje zła Czerwona Królowa.
Status: pre-produkcja
Premiera: ????

Klub Emmy

Klub Emmy
(Kliknij w obrazek, aby przejść do klubu.)

Our Shared Shelf

W styczniu Emma założyła książkowy klub feministów - Our Shared Shelf (Nasza wspólna półka). Co 2 miesiące aktorka ogłasza jaką książkę będą czytać ona i członkowie klubu. Po przeczytaniu wszyscy uczestnicy dyskutują na temat książki. Książka na lipiec/sierpień to The Beauty Myth autorstwa Naomi Wolf.

wtorek, 7 marca 2017

1995. "Piękna i Bestia" trafi jednak do Rosji. Ale...


Fani bajek Disneya w Rosji mogą odetchnąć z ulgą. "Piękna i Bestia" nie została zakazana przez rosyjskie Ministerstwo Kultury. Niestety jest też zła wiadomość. Obraz wejdzie do kin z najwyższą kategorią wiekową (16+), czyli potraktowany został jak typowy film wyłącznie dla widzów dorosłych.Ministerstwo Kultury podjęło taką decyzję powołując się na ustawę o ochronie dzieci przed informacjami propagującymi podważanie tradycyjnych wartości rodzinnych. Prawo, zwane powszechnie zakazem homoseksualnej propagandy, funkcjonuje w Rosji od 2013 roku. Na jego mocy niektórzy członkowie Dumy domagali się całkowitego zakazu "Pięknej i Bestii". Ministerstwo Kultury uznało jednak, że wystarczy, jeśli dzieci nie będą miały prawa wchodzić na niego. 
Przypomnijmy, że jeden z drugoplanowych bohaterów filmu (Lefou) został zidentyfikowany przez reżysera bajki jako gej. I to właśnie te doniesienia zaniepokoiły rosyjskich polityków (artykuł). 

Tymczasem w Stanach Zjednoczonych nikt się sprawą nie przejmuje. Bilety w przedsprzedaży rozchodzą się szybciej niż gorące bułeczki. Obecnie szacuje się, że "Piękna i Bestia" będzie pierwszą tegoroczną premierą, która na otwarcie zarobi ponad 100 milionów dolarów (przewidywania dają filmowi nawet 120 milionów dolarów).Źródło: filmweb.pl

2 komentarze:

  1. Jaka przesada. To jest żenujące!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzieci z Rosji na pewno chciałyby obejrzeć tą bajkę...

    OdpowiedzUsuń

Zachęcam do wyrażenia swojej opinii. :)

© Agata | WioskaSzablonówTechnologia blogger. metindemiralay malihu crazystylelove Google for flaticon