Projekty Emmy

Emma jako Bella
Opis: Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie.
Status: zakończony
Premiera: 17. marca 2017

Emma jako Mae Holland
Opis: Mae Holland otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
Status: zakończony
Premiera: 19. maja 2017

Emma jako Kelsea Glynn & producentka filmu
Opis: Akcja rozgrywa się 300 lat po tym, jak katastrofa ekologiczna zniszczyła Ziemię. Władzę nad światem sprawuje zła Czerwona Królowa.
Status: pre-produkcja
Premiera: ????

Klub Emmy

Klub Emmy
(Kliknij w obrazek, aby przejść do klubu.)

Our Shared Shelf

W styczniu Emma założyła książkowy klub feministów - Our Shared Shelf (Nasza wspólna półka). Co 2 miesiące aktorka ogłasza jaką książkę będą czytać ona i członkowie klubu. Po przeczytaniu wszyscy uczestnicy dyskutują na temat książki. Książka na lipiec/sierpień to The Beauty Myth autorstwa Naomi Wolf.

czwartek, 16 marca 2017

2020. Ukradziono prywatne zdjęcia Emmy!

W środę w internecie zawrzało od plotek na temat nagich zdjęć Emmy Watson, które miały rzekomo zostać udostępnione w sieci. Rzeczniczka gwiazdy potwierdziła po południu kradzież prywatnych zdjęć aktorki. Wyjaśniła jednak, że aktorka nie jest na nich naga.

Do tych doniesień odniosła się po południu rzeczniczka gwiazdy. Jak wyjaśniła, Watson rzeczywiście ukradziono prywatne zdjęcia. Dodała, że zostały one zrobione kilka lat temu w czasie przymiarki ubrań z udziałem stylistki. - To nie są nagie zdjęcia - podkreśliła jednak. Poinformowała, że o sprawie powiadomieni zostali prawnicy, którzy zostali upoważnieni do wszczęcia odpowiednich kroków.

Broni praw kobiet

Emma Watson znana jest nie tylko ze swoich ról filmowych, ale także z tego, że jako Ambasadorka Dobrej Woli ONZ wspiera projekty związane z równych traktowaniem kobiet. W 2014 r. po jej wystąpieniu na temat równouprawnienia płci grożono jej opublikowaniem w internecie wykradzionych nagich zdjęć.


- Wiedziałam, że to fałszywka. Wiedziałam, że takie zdjęcia nie istnieją - komentowała tę sprawę w 2015 r. - W chwili, gdy zabrałam głos na temat praw kobiet natychmiast zaczęto mi grozić, w ciągu mniej niż dwunastu godzin - tłumaczyła. W zeszłym tygodniu sesja okładkowa Watson dla amerykańskiej edycji "Vanity Fair" wywołała burzę i gorącą debatę na temat tego, czy feministka powinna pozować półnago na okładce jednego z najbardziej poczytnych magazynów dla kobiet. W zeszłym miesiącu na dziewięć miesięcy więzienia skazano mężczyznę oskarżonego o włamanie się na prywatne konta gwiazd - w tym aktorki Jennifer Lawrence - i kradzież nagich zdjęć i nagrań.


Źródło: www.tvn24.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do wyrażenia swojej opinii. :)

© Agata | WioskaSzablonówTechnologia blogger. metindemiralay malihu crazystylelove Google for flaticon