Projekty Emmy

Emma jako Bella
Opis: Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie.
Status: zakończony
Premiera: 17. marca 2017

Emma jako Mae Holland
Opis: Mae Holland otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
Status: zakończony
Premiera: 19. maja 2017

Emma jako Kelsea Glynn & producentka filmu
Opis: Akcja rozgrywa się 300 lat po tym, jak katastrofa ekologiczna zniszczyła Ziemię. Władzę nad światem sprawuje zła Czerwona Królowa.
Status: pre-produkcja
Premiera: ????

Klub Emmy

Klub Emmy
(Kliknij w obrazek, aby przejść do klubu.)

Our Shared Shelf

W styczniu Emma założyła książkowy klub feministów - Our Shared Shelf (Nasza wspólna półka). Co 2 miesiące aktorka ogłasza jaką książkę będą czytać ona i członkowie klubu. Po przeczytaniu wszyscy uczestnicy dyskutują na temat książki. Książka na lipiec/sierpień to The Beauty Myth autorstwa Naomi Wolf.

czwartek, 13 kwietnia 2017

2058. Box Office USA: "Piękna i Bestia" 15. najbardziej kasowym filmem!


Za nami kolejna zacięta batalia dwóch filmów famillijnych. I znów minimalnie lepszy okaże się "Dzieciak rządzi". Animacja co prawda zanotowała większy od "Pięknej i Bestii" spadek, ale nie aż tak duży, by w pełni zniwelować różnicę. Produkcja 20th Century Fox wygrała z przewagą 1,3 mln dolarów. 
Jednak Disney nie ma powodów do smutku. "Piękna i Bestia" podczas czwartego weekendu w kinach wciąż uzyskała wynik przekraczający 20 milionów dolarów. Film zarobił 25 milionów dolarów, co jest 10. najlepszym osiągnięciem podczas czwartego weekendu wyświetlania. W sumie na koncie widowiska jest 432,3 mln dolarów. Tym samym "Piękna i Bestia" jest już w pierwszej piętnastce największych kasowych hitów w historii amerykańskiego box office'u. 


Najlepszą z nowości okazała się w tym tygodniu animacja studia Sony "Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski". Ale jest to jedyna dobra wiadomość dla producentów. Obraz zarobił bowiem na dzień dobry tylko 14 milionów dolarów, co przy budżecie w wysokości 60 milionów jest wynikiem słabiutkim. Po dwóch aktorskich filmach, z których drugi rozczarował swoimi wynikami, Sony liczyło, że animacja będzie dla serii o smerfach nowym początkiem. Tak się jednak nie stało. "Smerfy 2" wystartowały bowiem w 2013 roku lepiej, osiągając 17,5 mln dolarów. Spośród wszystkich animacji studia Sony, tylko dwie uzyskały gorsze od "Poszukiwaczy zaginionej wioski" otwarcie. 

Sony może pocieszać się tym, że osoby, które film widziały, oceniają go wysoko. W CinemaScore uzyskał A-. To zaś oznacza, że może w ostatecznym rozrachunku uzyskać wpływy będące co najmniej czterokrotnością otwarcia (tak było w przypadku poprzednich "Smerfów"). Niestety Sony przeceniło siłę marki i w świetle znakomitej postawy produkcji Disneya i Foxa, animacja po prostu nie mogła liczyć na więcej. 

Za to znacznie lepiej od przedweekendowych prognoz wystartowała komedia "W starym, dobrym stylu". Spodziewano się nie więcej niż 10 milionów dolarów, tymczasem najnowsze szacunki dają filmowi 12,5 mln dolarów. Oczywiście jest to najlepsze otwarcie w reżyserskiej karierze Zacha Braffa

Korzystając ze zbliżającego się święta Wielkanocy, do kin weszła kolejna propozycja chrześcijańskiego studia Pure Flix zatytułowana "The Case for Christ". Według obecnych szacunków obraz może liczyć na otwarcie w granicach 3,9 mln dolarów. Choć portal Deadline sugeruje, że może to być nawet 4,5 mln dolarów. Dla dystrybutora to solidny wynik. Tylko jeden lub dwa jego tytuły (w zależności od tego, które prognozy się ostatecznie sprawdzą) wystartował(y) z wyższego pułapu. 

Starsze tytuły trzymają się dobrze. Wyjątkiem są "Ghost in the Shell" i "Power Rangers", których spadki wyniosły odpowiednio: 60% i 56%. Pierwsza dziesiątka wygląda następująco:

Źródło: filmweb.pl

1 komentarz:

  1. Bardzo się cieszę, że film tak dobrze sobie radzi, bo jest niesamowity. Zapraszam serdecznie do przeczytania mojego najnowszego wpisu o Emmie http://wiadomoscmasz.blog.pl/2017/04/14/emma-watson-nie-tylko-hermiona/

    OdpowiedzUsuń

Zachęcam do wyrażenia swojej opinii. :)

© Agata | WioskaSzablonówTechnologia blogger. metindemiralay malihu crazystylelove Google for flaticon