Projekty Emmy

Emma jako Bella
Opis: Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie.
Status: zakończony
Premiera: 17. marca 2017

Emma jako Mae Holland
Opis: Mae Holland otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
Status: zakończony
Premiera: 19. maja 2017

Emma jako Kelsea Glynn & producentka filmu
Opis: Akcja rozgrywa się 300 lat po tym, jak katastrofa ekologiczna zniszczyła Ziemię. Władzę nad światem sprawuje zła Czerwona Królowa.
Status: pre-produkcja
Premiera: ????

Klub Emmy

Klub Emmy
(Kliknij w obrazek, aby przejść do klubu.)

Our Shared Shelf

W styczniu Emma założyła książkowy klub feministów - Our Shared Shelf (Nasza wspólna półka). Co 2 miesiące aktorka ogłasza jaką książkę będą czytać ona i członkowie klubu. Po przeczytaniu wszyscy uczestnicy dyskutują na temat książki. Książka na lipiec/sierpień to The Beauty Myth autorstwa Naomi Wolf.

czwartek, 13 kwietnia 2017

2059. "Piękna i Bestia" o krok od miliarda dolarów!

Przed nami pierwszy miliard tego roku. Na dniach globalne wpływy widowiska "Piękna i Bestia" przekroczą tę magiczną granicę. Po tym weekendzie na koncie obrazu jest bowiem 977,4 mln dolarów. Z tego 545,1 mln pochodzi spoza granic USA. 
W mijający weekend baśniowe widowisko zniknęło z pierwszego miejsca. Obraz osiągnął wpływy w okolicach 36,1 mln dolarów. To spadek o 46% w porównaniu z poprzednim tygodniem. Jednak w wielu krajach wciąż jest numerem jeden, jak choćby w: Niemczech, Korei Południowej, Austrii, Finlandii, Polsce, Portugalii, Brazylii, Wenezueli, Boliwii, Szwajcarii, Australii, Chile, Argentynie, Malezji, Nowej Zelandii oraz w Wielkiej Brytanii (gdzie film stoczył ostrą walkę z animacją "Dzieciak rządzi"). 
Nowym liderem naszego zestawienia został "Ghost in the Shell" z wynikiem ok. 39,9 mln dolarów. Niestety dla wytwórni Paramount jest to jedyna dobra wiadomość. Obraz trafił bowiem do Chin i Japonii, które miały uratować widowisko przed totalną klapą. I choć wyniki są solidne, to jednak w ogólnym rozrachunku nie zachwycają. W Chinach "Ghost in the Shell" zdołał zająć pierwsze miejsce, ale zarobił zaledwie 21 milionów dolarów (od premiery 21,3 mln). To tylko o milion więcej od tego, ile w pierwszy weekend zgarnęła "Lucy". Z kolei z Japonii pochodzi 3,2 mln dolarów, co wystarczyło jedynie do zajęcia drugiego miejsca (numerem jeden pozostała animacja "Sing"). 

Podium kompletuje "Dzieciak rządzi", którego weekendowe wpływy nie przekroczyły 36 milionów dolarów. Animacja świetnie radzi sobie w tych krajach, w których już miała swoją premierę. W Niemczech (3,4 mln dolarów) i Francji (3,2 mln) pozostała numerem jeden. W Australii wpływy podskoczyły o 21% w porównaniu z otwarciem przed tygodniem. Najlepszym nowym rynkiem była Wielka Brytania, skąd pochodzi 9,9 mln dolarów. Jest to jednak wynik wraz z pokazami przedpremierowymi. Po ich odjęciu "Dzieciak rządzi" przegrał walkę o pierwszą pozycję z "Piękną i Bestią"

Podobnie jak w Stanach, tak i na świecie "Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski" sprzedają się przeciętnie. Weekendowe wpływy nie przekroczyły 19,9 mln dolarów. Do najlepszych debiutów tego tygodnia należą: Brazylia (łącznie 2,2 mln dol.), Francja (łącznie 1,9 mln) i Niemcy (łącznie 1,5 mln). 

Pierwszą piątkę zamyka "Kong: Wyspa Czaszki" z wynikiem 16 milionów dolarów. Większość tej kwoty pochodzi z Chin (11,2 mln).


Źródło: filmweb.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do wyrażenia swojej opinii. :)

© Agata | WioskaSzablonówTechnologia blogger. metindemiralay malihu crazystylelove Google for flaticon