Projekty Emmy

Emma jako Bella
Opis: Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie.
Status: zakończony
Premiera: 17. marca 2017

Emma jako Mae Holland
Opis: Mae Holland otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
Status: zakończony
Premiera: 19. maja 2017

Emma jako Kelsea Glynn & producentka filmu
Opis: Akcja rozgrywa się 300 lat po tym, jak katastrofa ekologiczna zniszczyła Ziemię. Władzę nad światem sprawuje zła Czerwona Królowa.
Status: pre-produkcja
Premiera: ????

Klub Emmy

Klub Emmy
(Kliknij w obrazek, aby przejść do klubu.)

Our Shared Shelf

W styczniu Emma założyła książkowy klub feministów - Our Shared Shelf (Nasza wspólna półka). Co 2 miesiące aktorka ogłasza jaką książkę będą czytać ona i członkowie klubu. Po przeczytaniu wszyscy uczestnicy dyskutują na temat książki. Książka na lipiec/sierpień to The Beauty Myth autorstwa Naomi Wolf.

niedziela, 23 lipca 2017

2141. Emma zgubiła 3. pierścionki!!!Emma Watson nie miała ostatnio szczęścia. W ubiegłą niedzielę, gdy opuściła Mandarin Oriental Spa w Londynie, poinformowała, że zaginęły jej trzy pierścionki. Emma poprosiła o pomoc w znalezienie zguby, ponieważ pierścionki mają dla niej bardzo dużą wartość.
Aktorka o sprawie poinformowała przy pomocy mediów społecznościowych. Na Facebooku poprosiła o pomoc w poszukiwaniach a także podała szczegóły. Jak się okazuje Watson trzy srebrne pierścionki zostawiła w szafce w Mandarin Oriental Spa w pobliżu Hyde Parku w Londynie.
27-letnia gwiazda jest załamana, ponieważ jeden z pierścionków był prezentem od jej matki, która zakupiła go tuż po urodzeniu Emmy i wręczyła jej w dniu jej 18 urodzin.
Emma Watson chwyta się wielu sposobów aby znaleźć zgubę, utworzyła konto e-mail, poprzez które można się z nią kontaktować w sprawie zaginionych rzeczy. Aktorka oferuje nagrodę osobie, która poda jakiekolwiek szczegóły luz znajdzie utraconą biżuterię.
Oferuję nagrodę za informację, które doprowadzą do odnalezienie pierścionków, które zginęły w niedzielę 16 lipca w Mandarin Oriental Spa w Londynie - napisała na Facebooku.
Kiedy wyszłam zapomniałam zabrać pierścionki z sejfu. Gdy wróciłam do domu zdałam sobie sprawę, że pierścionków nie ma na palcach, więc zadzwoniłam do spa, ale w tym czasie spa było zamknięte. Ochrona sprawdziła sejf i powiedziała, że nic tam nie ma, ale spa będzie ponownie otwarte rano i mogą porozmawiać z resztą personelu i sprawdzić czy nikt ich nie widział i czy ktoś ich nie przekazał” - wyjaśnia sprawę Emma.
Póki co ich nie ma. Jeden z pierścionków był prezentem od mojej mamy. Kupiła je dzień po moim urodzeniu i przekazała mi go w dniu moich 18 urodzin. Noszę je każdego dnia mają dla mnie dużą wartość. Jeśli ktoś był w Mandarin Oriental Spa w niedzielę od godziny 15 i widział pierścionki albo przypadkowo je zabrał lub coś o nich wiedział to nie potrafię powiedzieć jak wiele to by dla mnie znaczyło. Gdyby wróciły do mnie nie zadawałabym żadnych pytań. Jeśli widziałeś je lub masz jakieś informacje, napisz do nas e-mail: findthering@outlook.com Dziękuję Ci Emma” - poprosiła gwiazda.


Źródło: www.eska.pl

PS: Sorry, że dopiero teraz o tym pisze, ale miałam problemy z Internetem. :/

8 komentarzy:

 1. i jak się potoczyła historia?

  codziennyuzytek.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. I hope she finds these valuable rings.

  www.fashionradi.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Uuuu pewnie już nie znajdzie,a zgłaszać się będą fani z całego świata nie koniecznie na temat zguby tylko z nadzieją że Emma się do nich odezwie.

  http://spicetki.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 4. Oby udało się znaleźć pierścionki a zwłaszcza ten który dostała od mamy :D

  U mnie http://dlovato-agrandepoland.blog.pl/ NN zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, naprawdę. Nawet takiej sławie nie życzę zguby tak ważnych dla niej rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Oby się znalazły :) http://natalie-forever.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam na nowy post http://magdalenatul.blog.pl.

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do wyrażenia swojej opinii. :)

© Agata | WioskaSzablonówTechnologia blogger. metindemiralay malihu crazystylelove Google for flaticon