Projekty Emmy

Emma jako Bella
Opis: Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie.
Status: zakończony
Premiera: 17. marca 2017

Emma jako Mae Holland
Opis: Mae Holland otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
Status: zakończony
Premiera: 19. maja 2017

Emma jako Kelsea Glynn & producentka filmu
Opis: Akcja rozgrywa się 300 lat po tym, jak katastrofa ekologiczna zniszczyła Ziemię. Władzę nad światem sprawuje zła Czerwona Królowa.
Status: pre-produkcja
Premiera: ????

Klub Emmy

Klub Emmy
(Kliknij w obrazek, aby przejść do klubu.)

Our Shared Shelf

W styczniu Emma założyła książkowy klub feministów - Our Shared Shelf (Nasza wspólna półka). Co 2 miesiące aktorka ogłasza jaką książkę będą czytać ona i członkowie klubu. Po przeczytaniu wszyscy uczestnicy dyskutują na temat książki. Książka na lipiec/sierpień to The Beauty Myth autorstwa Naomi Wolf.

Filmografia


Pierwszą rolą, którą otrzymała Emma, byłą rola Hermiony Granger w filmie "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". Wtedy nikt nie spodziewał się, że film odniesie tak niesamowity międzynarodowy sukces. Aktorka powróciła w siedmiu innych filmach serii, w między czasie zyskując światową sławę i rozpoznawalność. Niestety, przez ciężką pracę na planie serii "HP", Emma nie była w stanie rozwijać swojej kariery tak bujnie, jak mogły sobie pozwolić inne gwiazdy. Musiała odrzucić m.in. rolę w filmie "Ludzkie dzieci" w przeciwnym razie musiałaby być na dwóch planach filmowych jednocześnie. Podczas pracy nad "Harrym Potterem" udało się jej znaleźć czas, by zagrać w filmie telewizyjnym "Zaczarowane Baletki", wyprodukowanym przez stację BBC, oraz użyczyć głosu księżniczce Pei w filmie animowanym "Dzielny Despero".
Dopiero, gdy prace nad serią dobiegły końca, aktorka mogła pozwolić sobie na wybór nowych, ciekawych ról, bez obaw, o kolizję z "Harrym". Chcąc próbować soich sił w innych rolach i próbując odciąć się od wizerunku Hermiony, przyjęła drugoplanową rolę garderobianej Lucy w biograficznym filmie o Marilyn Monroe "Mój Tydzień z Marilyn" czy rolę Sam w "Charlie". Aktorka przyjęła także role w takich filmach jak: "To już jest koniec", gdzie zagrała samą siebie, "Bling Ring", gdzie zagrała Nicki, "Noe: Wybrany przez Boga", w którym gra Ilę. Gwiazda ma też zamiar zagrać w kolejnych produkcjach takich jak: "Krąg", "Piękna i Bestia", "Regression".

2001:
Emma jako Hermiona Granger
Harry jest jedyną osobą, której udaje się przeżyć spotkanie ze złym czarnoksiężnikiem - Lordem Voldemortem. W zdarzeniu jednak giną jego rodzice. Podczas swoich 11. urodzin dowiaduje się, że posiada magiczne zdolności.

2002:
Emma jako Hermiona Granger
Harry powraca do Hogwartu, aby ponownie zmierzyć się z niebezpieczeństwem tym razem zagrażającym także jego najlepszej przyjaciółce Herminie (Emma).

2004:
Emma jako Hermiona Granger
Z pilnie strzeżonego więzienia ucieka przestępca Syriusz Black.

2005:
Emma jako Hermiona Granger
W Hogwarcie rozgrywa się Turniej Trójmagiczny, na który przybywają uczniowie z innych szkół. Do turnieju mają być wybrani trzej przedstawiciele. Jednak dziwnym trafem zostaje wybranych czterech uczestników, w tym Harry Potter.

2007:
Emma jako Hermiona Granger
Wobec śmiertelnego zagrożenia ze strony Lorda Voldemorta reaktywowano Zakon Feniksa, którego członkowie działają w tajemnicy przed śmierciożercami i Ministerstwem Magii. Muszą powstrzymać wroga przez zdobyciem tajnej broni.
Emma jako Pauline Fossil
Ekranizacja powieści o trzech adoptowanych dziewczynkach, z których jedna marzy o karierze filmowej, druga chce być sławną baletnicą, a trzecia śni o lataniu.

2008:
Emma jako księżniczka Pea (głos)
Film opowiada o myszce imieniem Despero, która została odrzucona przez swoją rodzinę i otocznie tylko z powodu odmiennego wyglądu i jej zainteresowań.

2009:
Emma jako Hermiona Granger
Harry, by ostatecznie pokonać Voldemorta, musi poznać jego przeszłość.

2010:
Emma jako Hermiona Granger
Przedostatnia część przygód znanego czarodzieja. Harry i jego przyjaciele Ron i Hermiona, muszą zmierzyć się z misją jaką powierzył im Dumbledore.

2011: 
Emma jako Hermiona Granger (w epilogu Weasley)
Młody czarodziej musi zniszczyć wszystkie Horkruksy, aby ostatecznie pokonać Voldemorta. Ostatnia część kultowej sagi "Harry Potter" J.K. Rowling.
Emma jako Lucy
Marilyn Monroe przyjeżdża do Londynu, aby wystąpić w filmie. Asystent reżysera Colin spędza z nią niezwykły tydzień.

2012:
Emma jako Sam
Opowieść o introwertyku, który zostaje wzięty pod skrzydła dwójki najlepszych przyjaciół i wprowadzony w prawdziwy świat.

2013:
Emma jako Nicki
Grupa nastolatków, za pomocą dostępnych środków, wyszukują adresy gwiazd, żeby je okraść. Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.
Emma jako ona sama
Podczas przyjęcia w domu Jamesa Franco, celebryci muszą zmierzyć się z nadciągającą apokalipsą.

2014:
Emma jako Ila
Biblijny Noe ma apokaliptyczne wizje potopu. Podejmuje działania, które mają uchronić jego rodzinę przed nadchodzącym kataklizmem.

2015:
Emma jako Angela Gray
Mężczyzna zostaje oskarżony o przestępstwo, którego nie pamięta - molestowanie córki.
Emma gościnnie jako wielebna Iris
W małej, angielskiej wiosce Dibley, umiera proboszcz. Biskup przysyła na jego miejsce energiczną Geraldine. Początkowo parafianie reagują na to szokiem, kpinami i niechęcią. Szybko jednak poprzez swą ciepłą osobowość Geraldine zyskuje sympatię większości mieszkańców.
Emma jako Lena
Akcja filmu rozgrywa się w Chile w 1973 roku w trakcie zamachu stanu przeprowadzonego przez Augusto Pinocheta. Bohaterami będą Daniel i Lena, którzy próbują wydostać się z obszaru Colonia Dignidad, gdzie reżim polityczny więzi, torturuje i morduje swoich przeciwników. 

2017: 
Emma jako Bella
Słynna historia pięknej Belli i Bestii.
Emma jako Mae Holland

Mae Holland zostaje zatrudniona w Kręgu – najpotężniejszej na świecie firmie internetowej. Jest zafascynowana jej nowoczesnością, rozmachem oraz osobą wizjonerskiego założyciela – genialnego Eamona Baileya (Tom Hanks). Z czasem praca w Kręgu pochłania dziewczynę bez reszty, a jej rola w korporacji ewoluuje w niepokojący sposób...

????:
Emma jako Kelsea Glynn & producent filmu
Ekranizacja książki Eriki Johansen. 19-letnia Kelsea musi pokonać złą Czerwoną Królową, aby rządzić Tearling.


Źródło: filmweb.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do wyrażenia swojej opinii. :)

© Agata | WioskaSzablonówTechnologia blogger. metindemiralay malihu crazystylelove Google for flaticon