Projekty Emmy

Emma jako Bella
Opis: Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie.
Status: zakończony
Premiera: 17. marca 2017

Emma jako Mae Holland
Opis: Mae Holland otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
Status: zakończony
Premiera: 19. maja 2017

Emma jako Kelsea Glynn & producentka filmu
Opis: Akcja rozgrywa się 300 lat po tym, jak katastrofa ekologiczna zniszczyła Ziemię. Władzę nad światem sprawuje zła Czerwona Królowa.
Status: pre-produkcja
Premiera: ????

Klub Emmy

Klub Emmy
(Kliknij w obrazek, aby przejść do klubu.)

Our Shared Shelf

W styczniu Emma założyła książkowy klub feministów - Our Shared Shelf (Nasza wspólna półka). Co 2 miesiące aktorka ogłasza jaką książkę będą czytać ona i członkowie klubu. Po przeczytaniu wszyscy uczestnicy dyskutują na temat książki. Książka na lipiec/sierpień to The Beauty Myth autorstwa Naomi Wolf.

Rodzina


Chris Watson jest ojcem Emmy. Urodził się w 1959 r. w Londynie. Studiował na Uniwersytecie Oxford. Jest prawnikiem nie mówi mniej niż w 7 językach. Kiedy Emma miała 5 lat rozwiódł się z jej matką i ponownie ożenił. Oprócz Emmy i Alexa ma troje dzieci z obecną żoną Julie. Obecnie wraz z dziećmi, Julie i jej córką Stephanie mieszka w Londynie.


Jacqueline Luesby jest matką Emmy i urodziła się w 1959 r. Jest prawnikiem, studiowała na Uniwersytecie Oxford. Po rozwodzie wraz dziećmi przeprowadziła się do Oxfordu.


 Alex Watson jest młodszym bratem Emmy, urodziła się 01. grudnia 1993 r. Po rozwodzie rodziców wraz z mamą i Emmą przeprowadził się do Oxfordu. Uczęszczał do tej samej szkoły co Emma (Dragon School). Jest początkującym aktorem i modelem.


Freda Duerre wraz ze swoim mężem i zarazem dziadkiem Emmy Phillipem J. Watson'em mieszka w Południowej Karolinie.


 Julie Watson jest obecną żoną Chrisa Watsona. Urodziła się w 1960 r. Mieszka z ojcem Emmy i swoimi dziećmi w Londynie. Wraz z Chrisem Watsonem ma trójkę dzieci.


 Nina i Lucy Watson urodziły się 17. września 2004 r. Są córkami Chrisa Watsona i jego żony Julie. Zagrały młodą Paulinkę Fossil w filmie "Zaczarowane baletki", w filmie zagrała także sama Emma.


 Toby Watson jest przyrodnim bratem Emmy. Urodził się w 2003 r. i jest synem Chrisa Watsona i jego żony Julie. Jego ulubioną bajką jest Tomek i przyjaciele. Toby wspiera Emmę przy kampanii HeForShe.


Phoebe Watson jest kuzynką Emmy. Phoebe pracuje jako modelka.


Stephanie jest córką Julie (macochy Emmy) i przyszywaną siostrą Ems.

Emma kiedyś wspomniała też o bracie Davidzie. Jej mama ma dwójkę synów z drugiego małżeństwa.


Źródło: emmawatson.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do wyrażenia swojej opinii. :)

© Agata | WioskaSzablonówTechnologia blogger. metindemiralay malihu crazystylelove Google for flaticon