Projekty Emmy

Emma jako Bella
Opis: Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie.
Status: zakończony
Premiera: 17. marca 2017

Emma jako Mae Holland
Opis: Mae Holland otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
Status: zakończony
Premiera: 19. maja 2017

Emma jako Kelsea Glynn & producentka filmu
Opis: Akcja rozgrywa się 300 lat po tym, jak katastrofa ekologiczna zniszczyła Ziemię. Władzę nad światem sprawuje zła Czerwona Królowa.
Status: pre-produkcja
Premiera: ????

Klub Emmy

Klub Emmy
(Kliknij w obrazek, aby przejść do klubu.)

Our Shared Shelf

W styczniu Emma założyła książkowy klub feministów - Our Shared Shelf (Nasza wspólna półka). Co 2 miesiące aktorka ogłasza jaką książkę będą czytać ona i członkowie klubu. Po przeczytaniu wszyscy uczestnicy dyskutują na temat książki. Książka na lipiec/sierpień to The Beauty Myth autorstwa Naomi Wolf.

Rysunki

Poniżej znajdziecie rysunki wykonane przez Emmę:
"Ten obrazek ma wiele wspólnego z fotografią. Najpierw pomalowałam stronę akrylami, potem na górze dodałam atrament, aby otrzymać efekt warstw. Następnie zeskanowałam to do komputera, zeskanowałam także mój obraz żaby i dodałam go na górze."
"Jestem wielką fanką sztuki i zawsze znajduję w niej przyjemność, więc z przyjemnością namalowałam obraz dla ,,Kith & Kids''. Pragnęłam stworzyć coś, co przypominałoby ludziom, że obraz, który kupili pochodzi z akcji charytatywnej dla dzieci. Chciałam namalować coś dla ,,Kith & Kids", bo byłoby wesołe, szczęśliwe i przypominało o dzieciach.
Bardzo chora dziewczynka przyleciała na plan z Niemiec. Rozmawiałam z nią kilka minut i dała mi dwa urocze pluszowe misie, które przywiozła ze sobą ze swojego domu, dlatego też na obrazie są misie. Mam nadzieję, podobają się Wam. Emma Watson XXX
Rysunek stworzony przez Emmę na potrzeby swojej oficjalnej strony. Na rysunku można też zauważyć autograf Emmy.Źródło: emmawatson.pl

1 komentarz:

Zachęcam do wyrażenia swojej opinii. :)

© Agata | WioskaSzablonówTechnologia blogger. metindemiralay malihu crazystylelove Google for flaticon