Projekty Emmy

Emma jako Bella
Opis: Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie.
Status: zakończony
Premiera: 17. marca 2017

Emma jako Mae Holland
Opis: Mae Holland otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
Status: zakończony
Premiera: 19. maja 2017

Emma jako Kelsea Glynn & producentka filmu
Opis: Akcja rozgrywa się 300 lat po tym, jak katastrofa ekologiczna zniszczyła Ziemię. Władzę nad światem sprawuje zła Czerwona Królowa.
Status: pre-produkcja
Premiera: ????

Klub Emmy

Klub Emmy
(Kliknij w obrazek, aby przejść do klubu.)

Our Shared Shelf

W styczniu Emma założyła książkowy klub feministów - Our Shared Shelf (Nasza wspólna półka). Co 2 miesiące aktorka ogłasza jaką książkę będą czytać ona i członkowie klubu. Po przeczytaniu wszyscy uczestnicy dyskutują na temat książki. Książka na lipiec/sierpień to The Beauty Myth autorstwa Naomi Wolf.

Edukacja

Lynam w Oxfordzie. Jest to przedszkole renomowanej szkoły Dragon School. To właśnie w tej szkole Emma zaczęła interesować się poezją i aktorstwem. Jej talenty rozwijały się bardzo szybko przez co już w wieku 7. lat otrzymała nagrodę Daisy Pratt Poetry Competition. Nagrodę tą otrzymała za recytację wiersz The Sea autorstwa James'a Reeves'a. Emma uczęszczała tam w latach 1993-1998.
Dragon School znajduje się w Oxfordzie i jest jedną z największych szkół z internatem w Anglii. Powstała w 1877 r. jako prywatna szkoła podstawowa. Wcześniej była dostępna tylko dla chłopców, dopiero od 1994 r. do szkoły zostały przyjmowane dziewczynki. Przez wiele lat szkoła była prowadzona przez rodzinę Lynam i to prawdopodobnie dzięki nim jest jedną z najbardziej znanych szkół w Anglii. Większość uczniów tej szkoły, podobnie jak Emma, wyznaje anglikanizm. Do szkoły są przyjmowane dzieci w wieku od 8 do 13 lat, ale także dzieci w wieku od 4 do 8 lat. Lekcje trwają tam od 8:45 do 15:30. Emma uczęszczała tam w latach 1995-2003.


Headington School znajduje się w Oxfordzie u jest żeńską szkołą z internatem. Szkoła reprezentuje bardzo wysoki poziom, uczniowie często zdobywają najwyższe wyniki z GCSE (General Certificate of Secondary Education - coś jak nasz test na koniec gimnazjum tylko, że tam uczniowie w wieku 14-16 lat piszą to co roku). Jednę z idei tej szkoły jest to, że każdy może pozostać sobą, to jaką wyznajesz wiarę lub jaki masz kolor skóry nie ma znaczenia. Zanim uczeń zostaje przyjęty do szkoły musi napisać test i zależnie od jego wyniku zostaje przyjęty lub nie. Headington School oferuje również wiele zajęć pozalekcyjnych od sportu i tańca aż po naukę aktorstwa. Emma do tej szkoły uczęszczała w latach 2003-2007.


Uniwersytet Brown został założony w 1764 r., początkowo działał pod nazwą Rhode Island. Brown jest jednym z ośmiu uniwersytetów należących do Ligi Bluszczowej (lvy League), więc procedury przyjęcia są bardzo surowe. Uniwersytet przyciąga najlepszych studentów z całego świata. Każdego roku zostaje przyjętych ok. 1100 nowych uczniów, często z ponad 10 000 podań. Emma uczęszczała do Brown w latach 2009- 2014.


 Uczelnia Worcester College została założona w 1714 r. w Oxfordzie. Wokół szkoły znajduje się 26. akrów pięknych ogrodów i leśnych terenów co jest wielką atrakcją dla zwiedzających. Bibliotekę, kaplicę i jadalnie zaprojektowali najlepsi architekci XVIII i XIX wieku. Teraz uczelnia znajduje się blisko centrum Oxfordu, jednak na początku XVIII wieku były to obrzeża miasta. Uczelnia jest bardzo wymagająca i mogą się do niej dostać tylko najlepsi studenci z całego świata. Emma uczęszczała tam w roku akademickim 2011/2012 (Wtedy Em przeniosła się na rok na tą uczelnię, a potem wróciła z powrotem na Brown)


Źródło: emmawatson.pl

1 komentarz:

Zachęcam do wyrażenia swojej opinii. :)

© Agata | WioskaSzablonówTechnologia blogger. metindemiralay malihu crazystylelove Google for flaticon