Projekty Emmy

Emma jako Bella
Opis: Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie.
Status: zakończony
Premiera: 17. marca 2017

Emma jako Mae Holland
Opis: Mae Holland otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
Status: zakończony
Premiera: 19. maja 2017

Emma jako Kelsea Glynn & producentka filmu
Opis: Akcja rozgrywa się 300 lat po tym, jak katastrofa ekologiczna zniszczyła Ziemię. Władzę nad światem sprawuje zła Czerwona Królowa.
Status: pre-produkcja
Premiera: ????

Klub Emmy

Klub Emmy
(Kliknij w obrazek, aby przejść do klubu.)

Our Shared Shelf

W styczniu Emma założyła książkowy klub feministów - Our Shared Shelf (Nasza wspólna półka). Co 2 miesiące aktorka ogłasza jaką książkę będą czytać ona i członkowie klubu. Po przeczytaniu wszyscy uczestnicy dyskutują na temat książki. Książka na lipiec/sierpień to The Beauty Myth autorstwa Naomi Wolf.

Przyjaciele


Daniel Radcliffe i Emma poznali się 1999 r. na planie filmowym pierwszej części przygód Harry'ego Potter'a. Emma zapytana czy umówiłaby się z nim na randkę odpowiedziała: Nie! To byłoby jak randka z bratem. Panna Watson nieraz mówiła, że zawsze może na Daniela liczyć.

Historia przyjaźni Ruperta Grinta i Emmy jest bardzo podobna do historii przyjaźni Daniela i Emmy. Podobno na spotkaniu z producentami to właśnie Rupert zdradził Emmie, że zagra Hermionę. Panna Watson nieraz powtarzała, że Rupert jest dla niej jak brat i może porozmawiać z nim o wszystkim.


 Sophie Sumner to brytyjska modelka, która wzięła udział w brytyjskim Top Model i doszła do finału, niestety w finale pokonała ją Mercia Simson. Sophie była jedną z modelek promujących kolekcję Emmy dla People Tree. Dziewczyny poznały się szkole Headington i są najlepszymi przyjaciółkami do dziś. Sophie często chodzi z Emmą na różnego rodzaju przyjęcia.

Podobnie jak Sophie, Emma poznała Amy Vaver w szkole Headington. Obie dziewczyny tańczyły w szkolnym zespole tanecznym. Przyjaźnią się ze sobą odkąd skończyły 13. lat. Amy podobno jak Sophie często towarzyszy Em w różnego rodzaju galach i przyjęciach.


 Kaya Scodelario jest aktorką znaną głównie z roli Effy w serialu "Kumple". O przyjaźni Emmy i Kayi nie wiele wiadomo, ale są dobrymi przyjaciółkami.

 Caroline Sieber to angielska stylistka i międzynarodowa ikona stylu. Podobnie jak Em jest ambasadorką Chanel. Watson przyjaźni się z nią od wielu lat. Emma często wybierała się z Caroline na pokazy mody. W 2013 r. Emma pojawiła się na ślubie Caroline we Wiedniu (pisałam o tym tutaj).


 Chris Belcher jest modelem i pracował już z takimi projektantami jak Gucci czy Dior. Podobno z Emmą zna się od dziecka i świetnie się rozumieją. Przez jakiś czas po internecie krążyły pogłoski, że ci dwoje się ze sobą spotykają, jednak okazało się, że to tylko plotki.Rafael Cebrian to hiszpański muzyk i aktor, studiował na Uniwersytecie Brown. Rafael i Emma poznali się na Brown i od razu zaprzyjaźnili się, plotki głosiły, że to właśnie dla niego Emma rzuciła swojego chłopaka Jay'a Barrymore po dwuletnim związku, jednak panna Watson kategorycznie zaprzeczyła temu twierdząc, że z Rafaelem łączy ją tylko przyjaźń. Emma opisuje go słowami: Bardzo miły i zabawny facet, na którego można liczyć

Scout LaRue Willis to córka Demi Moore i Bruce'a Willisa oraz siostra Rumer Willis. Niestety o przyjaźni Scout i Emmy nie wiadomo wiele. Dziewczyny poznały się w 2009 r. na Uniwersytecie Brown, gdzie były współlokatorkami w akademickim pokoju.

Roberto Aguire to amerykański aktor i producent. Emma poznała go na planie Harry'ego Potter'a i do tej pory są przyjaciółmi. Panna Watson często wybiera się na premiery filmów Roberta, aby go wspierać. W kwietniu była na premierze filmu "Boulevard" na festiwalu Tribeca (pisałam o tym tutaj). 
Emma o Robercie:
- Spotkaliśmy się na planie filmu "Harry Potter i Czara Ognia". Robiłam wtedy staż w dziale efektów specjalnych i jednego dnia mieliśmy okazje się spotkać. Spędziliśmy pół dnia razem gawędząc na temat kroków tanecznych. Od tego dnia nie straciliśmy kontaktu, a teraz jest jednym z moich najlepszych przyjaciół.

 Derek Blasberg - o ich przyjaźni nie wiele wiadomo. Blasberg towarzyszy często Emmie na różnych premierach, imprezach, przyjęciach.
Źródło: emmawatson.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do wyrażenia swojej opinii. :)

© Agata | WioskaSzablonówTechnologia blogger. metindemiralay malihu crazystylelove Google for flaticon