Projekty Emmy

Emma jako Bella
Opis: Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie.
Status: zakończony
Premiera: 17. marca 2017

Emma jako Mae Holland
Opis: Mae Holland otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
Status: zakończony
Premiera: 19. maja 2017

Emma jako Kelsea Glynn & producentka filmu
Opis: Akcja rozgrywa się 300 lat po tym, jak katastrofa ekologiczna zniszczyła Ziemię. Władzę nad światem sprawuje zła Czerwona Królowa.
Status: pre-produkcja
Premiera: ????

Klub Emmy

Klub Emmy
(Kliknij w obrazek, aby przejść do klubu.)

Our Shared Shelf

W styczniu Emma założyła książkowy klub feministów - Our Shared Shelf (Nasza wspólna półka). Co 2 miesiące aktorka ogłasza jaką książkę będą czytać ona i członkowie klubu. Po przeczytaniu wszyscy uczestnicy dyskutują na temat książki. Książka na lipiec/sierpień to The Beauty Myth autorstwa Naomi Wolf.

Kontakt

Jeżeli chcielibyście skontaktować z Emmą - dostać jej autograf, to możecie pisać listy na poniższy adres. Jednakże należy pamiętać, żeby list był w języku angielskim i aby był napisany poprawnie gramatycznie. Zasady wysyłania listów za granicę są trochę inne niż te, którymi rządzi się wysyłanie w obrębie Polski. O tych procedurach trzeba dowiedzieć się na poczcie.

Emma Watson
PO Box 68162
London
N1P 2AL
United Kingdom

INFORMACJA: W internecie możecie znaleźć adres studia w Leavesden, gdzie można było wysyłać listy niemal 10 lat, kiedy to kręcone były filmy z serii Harry Potter. Kiedy prace zostały zakończone, adres stał się nieaktualny i jeśli chcecie otrzymać jakąkolwiek odpowiedź od Emmy nie piszcie na tamten adres.

Źródło: emmawatson.pl

2 komentarze:

 1. Wiadomo czy Emma odpisała komukolwiek kiedykolwiek na list?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co się orientuję to raczej nie, Emma nie odpisuje na listy z agencji, ponoć odpisuje na nie tylko z adresów VV aktualnych produkcji. Obecnie nagrywa "Piękną i Bestię", więc jeżeli chcesz próbować, to lepiej pisz na ten adres:
   Shepperton Studios
   Studios Road
   Shepperton
   Middlesex TW17 0QD
   United Kingdom

   Usuń

Zachęcam do wyrażenia swojej opinii. :)

© Agata | WioskaSzablonówTechnologia blogger. metindemiralay malihu crazystylelove Google for flaticon