Projekty Emmy

Emma jako Bella
Opis: Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie.
Status: zakończony
Premiera: 17. marca 2017

Emma jako Mae Holland
Opis: Mae Holland otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
Status: zakończony
Premiera: 19. maja 2017

Emma jako Kelsea Glynn & producentka filmu
Opis: Akcja rozgrywa się 300 lat po tym, jak katastrofa ekologiczna zniszczyła Ziemię. Władzę nad światem sprawuje zła Czerwona Królowa.
Status: pre-produkcja
Premiera: ????

Klub Emmy

Klub Emmy
(Kliknij w obrazek, aby przejść do klubu.)

Our Shared Shelf

W styczniu Emma założyła książkowy klub feministów - Our Shared Shelf (Nasza wspólna półka). Co 2 miesiące aktorka ogłasza jaką książkę będą czytać ona i członkowie klubu. Po przeczytaniu wszyscy uczestnicy dyskutują na temat książki. Książka na lipiec/sierpień to The Beauty Myth autorstwa Naomi Wolf.

Modeling

Emma jest nie tylko aktorką, ale i także modelką. W wywiadach zawsze podkreśla, że bardzo lubi modę, a świadczy o tym jej udział w pokazach i tygodniach mody tak, jak na przykład w tym roku - pojawiła się na Paris Fashion Week, gdzie spotkała się z aktorką Jennifer Lawrence.
Panna Watson często bierze udział w sesjach zdjęciowych i w przeróżnych kampaniach. Do 2013 r. reklamowała kosmetyki firmy Lancome, a wcześniej pracowała przy kampaniach brytyjskiego domu mody Burberry, a także marki ubrań People Tree. W 2010 r. Emma miała też szansę wystąpić w teledysku zespołu One Night Only.
Burberry:
W 2009 r. Emma podpisała kontrakt z brytyjskim domem mody Burberry i stała się twarzą najnowszej jesienno-zimowej kolekcji. Kampania reklamowa była też pierwszym krokiem w czynny udział w świecie mody. Christopher Bailey - główny projektant domu mody ogłosił, że panna Watson jest jego "muzą mody". Emma powróciła do Burberry jako twarz kolekcji wiosenno-letniej na 2010 r. W kampanii reklamowej wystąpiła wraz z Georgiem Craigiem oraz swoim młodszym o trzy lata bratem - Alexem. Podczas pracy z aktorką sprzedaż ubrań wzrosła o 20 %. 
Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć z kampanii:


 
People Tree:
Pod koniec 2009 roku Emma otrzymała stanowisko konsultanta kreatywnego brytyjskiej marki People Tree. Jej linia odzieżowa została wypuszczona na rynek w lutym 2010 r. Ubrania były rozchwytywane przez osoby poniżej 25. roku życia, a najczęściej wybierane (czyli te, które Emma reklamowała w katalogach) sprzedawały się w przeciągu kilku dni.
Poniżej zdjęcia z kampanii:
 

Pure Threads:
Pod koniec 2010 r. Emma podpisała umowę z uznawaną włoską projektantką Albertą Ferretti i wraz z nią stworzyła całkowicie organiczną linię odzieżową. Linia Pure Threads składała się z pięciu elementów: dwóch sukienek, długiej spódnicy, koszulki oraz dżinsowych szortów - wszystkie w kolorze białym lub czarnym. W sprzedaży pojawiły się 21. marca 2011 roku, a zakupić je można było za pośrednictwem strony Alberty. Włoska projektantka wychwaliła Emmę opisując ją jako osobę inteligentną, z silną osobowością, młodą, nowoczesną dziewczynę, ale jednocześnie otwartą na problemy społeczne. Część dochodów ze sprzedaży ubrań została przekazana na rzecz fundacji People Tree.
Poniżej zdjęcia promujące linię ubrań:
Lancome:
Pod koniec 2011 roku Emma została ambasadorką francuskiej firmy kosmetycznej Lancome. Gwiazda wystąpiła w kilku kampaniach tej firmy: Rouge in Love, Gloss in Love, In Love, Lancome Tresor Midnight Rose Perfume. Emma reklamowała takie kosmetyki jak błyszczyki do ust, kremy do twarzy, perfumy itd. Panna Watson brała udział w reklamach tej firmy do 2013 r. Później jej miejsce zajęła aktorka Lily Collins.
Poniżej zdjęcia z różnych kampanii:


Teledysk:
W 2010 r. Emma wystąpiła w teledysku zespołu One Night Only do utworu Say You Don't Want It. Emma na planie klipu poznała wokalistę zespołu - Georga Craiga, z którym później przez krótki czas była parą.
Poniżej możecie zobaczyć teledysk:

 


Sesje zdjęciowe Emmy dla magazynów:
Emma brała udział w przeróżnych sesjach zdjęciowych, między innymi dla: Vogue, Marie Claire, Teen Vogue, InStyle, Glamour, Elle.
Poniżej okładki niektórych magazynów:


 
Źródło: emmawatson.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do wyrażenia swojej opinii. :)

© Agata | WioskaSzablonówTechnologia blogger. metindemiralay malihu crazystylelove Google for flaticon