Projekty Emmy

Emma jako Bella
Opis: Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie.
Status: zakończony
Premiera: 17. marca 2017

Emma jako Mae Holland
Opis: Mae Holland otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
Status: zakończony
Premiera: 19. maja 2017

Emma jako Kelsea Glynn & producentka filmu
Opis: Akcja rozgrywa się 300 lat po tym, jak katastrofa ekologiczna zniszczyła Ziemię. Władzę nad światem sprawuje zła Czerwona Królowa.
Status: pre-produkcja
Premiera: ????

Klub Emmy

Klub Emmy
(Kliknij w obrazek, aby przejść do klubu.)

Our Shared Shelf

W styczniu Emma założyła książkowy klub feministów - Our Shared Shelf (Nasza wspólna półka). Co 2 miesiące aktorka ogłasza jaką książkę będą czytać ona i członkowie klubu. Po przeczytaniu wszyscy uczestnicy dyskutują na temat książki. Książka na lipiec/sierpień to The Beauty Myth autorstwa Naomi Wolf.

Związki

Tom Ducker
Długość związku: 2006 r. - 26. październik 2007 r.
Opis: Jak donosiły strony plotkarskie Emma i Tom spędzili wakacje 2007 we Francji. Tom był od niej o rok młodszy i był graczem rugby. Podobno para była w sobie szaleńczo zakochana, jednak sielanka nie trwała długo. W październiku 2007 r. magazyn The Sun napisał o rozstaniu pary. Prawdopodobnie przyczyną były zdjęcia Ducker'a z innymi dziewczynami, które pojawiły się w sieci. Podobno Emma bardzo cierpiała, bo wciąż kochała Tom'a. Po zerwaniu rzecznik prasowy aktorki wydał oświadczenie:
- To nastoletnia miłość, a taka nie trwa wiecznie. Emma chce się teraz skoncentrować na karierze filmowej oraz studiach.

Jay Barrymore
Długość związku: marzec 2008 - marzec 2010
Opis: Pomimo tego, że między Emmą, a Jay'em było aż siedem lat różnicy, to para była ze sobą bardzo szczęśliwa. Barrymore to londyński finansista. W 2009 r. w listopadzie para wybrała się razem na wakacje na Jamajkę, na zdjęciach, które zrobili paparazzi było widać złą minę Emmy, nie wiadomo czy zdenerwowała ją obecność fotografów czy jej związek już wtedy zaczął się psuć. W marcu 2010 r. świat obiegła wiadomość, iż Emma i Jay rozstali się. Podobno przyczyną rozpadu związku była odległość dzieląca tych dwoje (Jay mieszkał w Londynie, a Emma studiowała w Nowym Jorku). Po internecie krążyły też plotki, że Emma rzuciła Jay'a dla Rafaela Cebriana - hiszpańskiego kolegi Emmy ze studiów, jednak Emma zaprzeczyła tym pogłoskom, tłumacząc, że miedzy nią, a Rafaelem jest tylko przyjaźń.

George Craig
Długość związku: maj/czerwiec 2010 - sierpień 2010
Opis: Para poznała się podczas sesji dla kampanii marki Burberry. Już wtedy między nimi zaiskrzyło. Kilka miesięcy po tym Emma wystąpiła w teledysku zespołu Georga - One Night Only.  W wywiadzie radiowym 26. czerwca Emma i George przyznali, że się ze sobą spotykają. Jak powiedział George od pierwszego spotkania między nimi zaiskrzyło, ale dopiero na planie teledysku zbliżyli się do siebie. W sierpniu muzyk udzielił wywiadu, w którym poinformował fanów, że nie spotyka się już z Emmą Watson.
- Byliśmy razem w Glastonbury (miasto w UK), tam poczułem, że jest między nami chemia. Bardzo się lubimy, ja ją bardzo szanuję, ale jestem samotnym facetem. Jest coś między nami, ale jesteśmy tylko dobrymi przyjaciółmi. Nie jesteśmy parą. Oboje jesteśmy bardzo zajęci. Dla mnie, w idealnym świecie, byłoby świetnie, jeśli moglibyśmy być razem, ale nie możemy. Ja robię swoje rzeczy, ona robi swoje. Może, jeśli sytuacja się zmieni, będziemy mogli być razem.

Johnny Simmons
Długość związku: maj 2011 - październik 2011
Opis: Emma i Johnny poznali się na planie wspólnego filmu, pt. "Charlie". Spekulacje jakoby ta dwójka była parą zaczęły się w maju 2011 r., po tym jak ukazały się ich wspólne zdjęcia z joggingu. Długo żadne z nich nie przyznawało się do tego, że coś między nimi jest. Plotki pogłębiły się, gdy Johnny towarzyszył Emmie na rozdaniu nagród MTV Movie Awards 2011. Ich związek oficjalnie potwierdziły zdjęcia wykonane 02. sierpnia 2011 r., na których widać jak Emma i Johnny się całują. Pracownicy z planu filmu "Charlie" mówili, że między tym dwojgiem od początku iskrzyło i świetnie czuli się w swoim towarzystwie. Jednak w październiku tego samego roku para rozstała się. Powodem ponoć była odmowa Johnny'ego, kiedy Emma poprosiła go, żeby pojechał z nią z Anglii, aby mogła dokończyć semestr na Oxfordzie. Źródło podaje:
- Emma mówiła, że ich związek był skomplikowany. Johnny był bardzo odległy wobec niej, gdy ukończyła pracę za granicą. Emma chciała uregulować swoje życie przed promocją nowego filmu.

Will Adamowicz
Długość związku: koniec 2011 r. - październik/listopad 2013 r.
Opis: Ich związek był bardzo tajemniczy, nie wiele o nim wiadomo. Emma zaczęła spotykać się z Will'em pod koniec 2011 r. po rozstaniu z Johnnym. Poznali się w Oxfordzie. Will jest starszy od Em i w dodatku ma polskie korzenie. Według niektórych ich związek zaczął się od romantycznej podróży do Paryża, która rzekomo miała odbyć się w lutym 2012 r. Następnie Emma potwierdziła ten związek w kwietniu na festiwalu Coachella za pośrednictwem zdjęć, na których widać ich przytulających się i całujących. Od tego czasu Will stale towarzyszył Emmie między Londynem, a Nowym Jorkiem, gdzie kręciła nowy film. W 2013 r. po sieci krążyły plotki, że para była zaręczona, ale to wiadomości nie okazały się prawdziwe. Para rozeszła się pod koniec zeszłego roku (pisałam o tym tutaj). Oficjalne powody rozstania nie są znane, ale mówiono, że Emma i Will mieli coraz mniej czasu dla siebie. Drugim możliwym powodem były podobno narkotyki - w sieci pojawiło się zdjęcie Will'a z białym proszkiem.


 Matthew Janney
Długość związku: grudzień 2013/styczeń 2014 -grudzień 2014
Opis: Pierwszy raz para została zauważona 09. stycznia 2014 r. na Karaibach (pisałam o tym tutaj), gdzie wybrali się na wspólne wakacje. Już tam Matt i Ems czule się obejmowali i całowali. Matthew studiuje/studiował na Oxfordzie. Należał też uniwersyteckiej drużyny rugby. Od pamiętnych wakacji para była nierozłączna. Matt towarzyszył Emmie podczas promocji filmu "Noe: Wybrany przez Boga". W grudniu 2014 roku dowiedzieliśmy się, że para niestety się rozstała. Powodem rozstania był napięty grafik aktorki.
William Knight
Długość związku: listopad 2015 - nadal
Opis: Na temat ich związku nie za wiele wiadomo. Will jest starszy od Emmy (ok. 10 lat), jest absolwentem jednej z amerykańskich uczelni, która należy do Ligi bluszczowej. Emma i Will byli widywani razem od listopada 2015 - wtedy myślano, że jest to po prostu jej ochroniarz, jednakże brytyjski magazyn The Sun obwieścił, że tak nie jest.W sieci William używa pseudonimu Mack.


Źródło: emmawatson.pl

1 komentarz:

Zachęcam do wyrażenia swojej opinii. :)

© Agata | WioskaSzablonówTechnologia blogger. metindemiralay malihu crazystylelove Google for flaticon